Doučování Olomouc

Doučování v Olomouci

Doučování Olomouc učebna

Pomáháme žákům k lepším výsledkům

Na samém počátku byla myšlenka pomáhat všem, kteří hledají kvalitní doučování, s profesionálními lektory a v plně vybavených učebnách. V Olomouci a blízkém okolí podobná instituce chyběla a žák se mohl zkusit obrátit jen na jednotlivce nabízející doučování. Nutno dodat, že se většinou jednalo o studenty, kteří brali doučování jen jako jakousi formu přivýdělku a podle toho také doučování vypadalo. To jsme se rozhodli změni a v Olomouci jsme spustili doučování s profesionálními lektory v plně vybavených učebnách s možností občerstvení.

Ke konci roku 2014 jsme založili doučování v Olomouci, které neslo název Škola Populo. Od samého začátku jsme brali doučování jinak, než je běžné u agentur, které zprostředkovávají doučování studentům a žákům. K žákům přistupujeme individuálně, snažíme se jim aktivně pomáhat a všechny postupy konzultujeme i s jejich rodiči. Doučování probíhá komplexně, studenti mají na výuku klid a lektor se věnuje každému žákovi individuálně s maximální péčí.

Zkušení lektoři

Doučování vedou zkušení lektoři, kteří přošli mnoha školeními a na které se opravdu můžete spolehnout. Lektoři umí látku jasně a srozumitelně vysvětlit a při výuce využívají naše know-how.

Vlastní učebny

Studenti se s lektory scházejí v našich vlastních plně vybavených učebnách v centru Olomouce. Studenti se tak mohou plně věnovat danému předmětu a nic je neruší.

Doučování nese výsledky

Lektor se věnuje pouze jednomu žákovi a látku mu polopatě vysvětlí. Při pravidelném doučování a plnění úkolů se tak výsledky dostaví poměrně rychle a student učivo rychle pochopí.